Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
126 postów 199 komentarzy

A jednak Tło Grawitacyjne

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Charakterystyczne jest to, że artykuł ten jest autorstwa naukowców nie związanych bezpośrednio z astronomia i fizyka, co jeszcze raz dobitnie świadczy, jakiej degeneracji uległy już mechanizmy tworzenia nauki.

 

 


Od co najmniej 8 lat propaguję moją teorie prawidłowo opisującą mechanizmy funkcjonowania wszechświata.

Teoria ta różni się diametralnie od tego co próbuje nam wmówić współczesna fizyka.

Ten rodzaj fizyki który obowiązuje we współczesnej nauce okazał się już dawno stekiem bzdur a jej przedstawiciele bandą oszustów i mitomanów.

 

Wprowadzenie przeze mnie pojęcia nieciągłości przestrzeni, oraz zasady budowy materii na skutek łączenia się pojedynczych oscylujących jej elementów, otworzyło nam po raz pierwszy niesamowite wprost możliwości zrozumienia otaczającej nas rzeczywistości.

 

Moja teoria nie ogranicza się tylko do fizyki ale jest podstawą zrozumienia wszystkich zjawisk i procesów we wszechświecie.

 

Nie można się więc dziwić temu, że w ciągu ostatnich lat podjąłem szereg tematów, nieraz z bardzo odległych od siebie dziedzin. Wynikało to właśnie z uniwersalności mojej Teorii Wszystkiego i z jej wszechogarniającego wpływu na wszystkie dziedziny ludzkiego bytu.

 

//krysztalowywszechswiat.blogspot.de/2013/05/dlaczego-nasz-wszechswiat-jest-coraz.html

 

//krysztalowywszechswiat.blogspot.de/2013/06/o-istocie-natury-czesc-pierwsza.html

 

//krysztalowywszechswiat.blogspot.de/2013/06/o-istocie-natury-czesc-druga-zacznijmy.html

 

//krysztalowywszechswiat.blogspot.de/2013/06/o-istocie-natury-czesc-trzecia-co-to.html

 

//krysztalowywszechswiat.blogspot.de/2013/07/budowa-atomu.html

 

Zwróciłem również uwagę na to, że za wszystkimi zjawiskami obserwowanymi w naszym Układzie Słonecznym ukrywają się, nie mnie nie więcej, tylko zjawiska wynikające z układu planet względem siebie oraz zmian które te układy wywołują w charakterystyce Tła Grawitacyjnego.

//krysztalowywszechswiat.blogspot.de/2015/08/jak-pluton-obnazy-karykaturalna.html

 

//krysztalowywszechswiat.blogspot.de/2013/08/powodzie-glacjalne-mechanizm.html

 

Moje teorie, które już przed laty opublikowałem w sieci, spotkały się z fanatycznymi atakami ze strony naukowych ćwierćinteligentów. Próby rozpowszechnienia moich teorii wśród normalnych zjadaczy chleba spotkały się zaś ze zorganizowanym bojkotem. Moje artykuły ogłaszałem również po niemiecku ale tam były systematycznie cenzurowane w formi ktora w Niemczech ma juz, że tak powiem, tradycję.

 

Wszystkie te wysiłki ze strony mafii naukowej i ich popleczników są jednak skazane na klęskę ponieważ tych zmian w nauce ktore zapoczątkowałem nigdy już nie uda się zatrzymać.

 

Stopniowo wyłamują się z tej zmowy nieudaczników poszczególni naukowcy, szczególnie że moje artykuły zdobywają coraz szerszy krąg czytelników a informacje o skuteczności moich teorii w objaśnieniu rzeczywistości stały się tajemnicą poliszynela.

 

Jednym z zasadniczych wniosków jakie nasuwają się z analizy mojej teorii jest to, że koniunkcje planet decydują o przebiegu aktywności naszej gwiazdy centralnej jak i o zjawiskach fizycznych na wszystkich innych ciałach niebieskich w naszym US.

 

//krysztalowywszechswiat.blogspot.de/2014/11/tajemnice-ukadu-sonecznego-zagadka-urana.html

 

//krysztalowywszechswiat.blogspot.de/2014/12/tajemnice-ukadu-sonecznego-jednak-sie.html

 

//krysztalowywszechswiat.blogspot.de/2014/12/tajemnice-ukadu-sonecznego-dlaczego.html

 

//krysztalowywszechswiat.blogspot.de/2014/12/tajemnice-ukadu-sonecznego-rozwiazanie.html

 

Miedzy innymi teoria ta pozwala wyjaśnić mechanizm powstania plam słonecznych ale też pozwala przewidzieć erupcje materii słonecznej.

 

Jednocześnie już dawno postulowałem związek cyklu słonecznego z powtarzającymi się regularnie zgrupowaniami głównych planet US.

 

//krysztalowywszechswiat.blogspot.de/2013/08/geneza-meteorytow-i-komet.html

 

//krysztalowywszechswiat.blogspot.de/2013/12/o-realnych-podstawach-astrologii.html

 

//krysztalowywszechswiat.blogspot.de/2014/01/aktualna-prognoza-pogody-na-soncu.html

 

//krysztalowywszechswiat.blogspot.de/2014/01/prognoza-pogody-dla-sonca-ciag-dalszy.html

 

 

Te wnioski poparłem również odpowiednimi grafikami przedstawiającymi konstelacje planet odpowiadające dokładnie fazom aktywności słonecznej.

 

Co więcej moja teoria nie poprzestaje na szukaniu czystych zależności obu tych zjawisk, ale podaje prawidłowe mechanizmy ich powstania.

 

Właśnie ukazał się artykuł naukowców związanych z niemieckim instytutem Heimholtza którzy korzystając z możliwości technicznych jakie stoją im do dyspozycji potwierdzili w całości postulowane przeze mnie zależności.

 

//www.aanda.org/articles/aa/full_html/2012/12/aa19997-12/aa19997-12.html

 

W tym również tę, że cykl słoneczny jest absolutnie skoordynowany z powtarzającym się co 11 lat układem planet w którym Słońce Jowisz Ziemia i Wenus ustawiają się mniej więcej w jednej linii.

 

Charakterystyczne jest to, że artykuł ten jest autorstwa naukowców nie związanych bezpośrednio z astronomia i fizyka, co jeszcze raz dobitnie  świadczy, jakiej degeneracji uległy już mechanizmy tworzenia nauki.

Fizycy zajmują się klimatologią a mikrobiolodzy astronomią, bo ci którym płacimy za rozwijanie poszczególnych dziedzin nauki mają to w dupie i zajmują się lepiej robieniem kantów na boku.

 

Nie dziw więc że nauka tak na psy zeszła.

 

Oczywiście wartościowe w tej pracy jest jedynie to, że te zależności zostały jednoznacznie udowodnione. Cały pozostały „naukowy” bełkot można spokojnie zapomnieć. To jest tylko kolejne powtarzanie wierutnych kłamstw i wymysłów z jakich składa się współczesna „fizyka”.

KOMENTARZE

  • @
    Jak to się ma do reszty> pozdrawiam Bardzo dobry artykuł 10+

    https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1271691162863417&set=a.1271690176196849.1073741835.100000676378505&type=3&hc_ref=NEWSFEED

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031