Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
126 postów 199 komentarzy

Sabat czarownic tym razem w Paryżu

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Katastrofa klimatyczna to jedna z największych przewal w celu okradania społeczeństw

 

 

Stolica Francji ma ostatnio pecha do terrorystów. Parę dni temu zginęli ludzie z rąk religijnych fanatyków ale już za dwa dni spotkają się tam kolejni terroryści ktorych celem nie jest zabicie tylko paru niewinnych ludzi. Celem tych bandziorów są miliony, które zgina z głodu i od wojen bo środki które natychmiast trzeba przeznaczyć na polepszenie warunków życia głodujących i potrzebujących przeznaczone zostaną na opłacanie kryminalistów i oszustów.

Katastrofa klimatyczna to jedna z największych przewal w celu okradania społeczeństw przez koncerny naftowe i sprzymierzonych z nimi kryminalistami nazywającymi siebie naukowcami.

Już przed laty udowodniłem niezbicie ze tak zwana klimatyczna katastrofa to nie tylko bzdura - to zbrodnia.

//krysztalowywszechswiat.blogspot.de/2014/07/z-igy-widy-czyli-przepis-na-klimatyczne.html

//krysztalowywszechswiat.blogspot.de/2013/11/sabat-czarownic.html

//krysztalowywszechswiat.blogspot.de/2013/11/sabat-czarownic-czesc-druga.html

//krysztalowywszechswiat.blogspot.de/2013/11/sabat-czarownic-czesc-trzecia.html

//krysztalowywszechswiat.blogspot.de/2013/11/sabat-czarownic-czesc-czwarta.html

KOMENTARZE

 • Szczyt klimatyczny
  To przykrywka, fake summit . Bardzo poważne dla świata sprawy będą rozstrzygane, dotyczące również nas.

  Oczywiście oficjalne komunikaty będą mówić o szybkości topienia się lodowców na skutek palenia węglem kamiennym .
 • @Zorion 21:48:51
  O Nas bez Nas :)
  "Na mocy przepisów o stanie wyjątkowym wprowadzonym po zamachach w Paryżu francuskie władze umieściły w areszcie domowym 24 działaczy organizacji ekologicznych, by uniemożliwić im zorganizowanie demonstracji z okazji paryskiej konferencji klimatycznej. (http://www.tvn24.pl)"
 • @wolidar 22:06:13
  Jednym z celów zamachów w Paryżu było odwołanie szczytu .
  Podejrzewam ze jeszcze będzie zamęt i to powazny.
  pozdrawiam,
 • @Zorion 22:33:20
  Odwołanie szczytu, czy zapewnienie mu większej ochrony przed protestami obywateli?
  Przypomina sie G-20 w Toronto w 2010, kiedy ustawiono zasieki w centrum miasta, pobudowano tymczasowe więzienia i zatrzymano, bez żadnego powodu, rekordowa liczbę osób w historii Kanady.
  g20 toronto
 • W czwartek – kilka dni przed szczytem klimatycznym w Paryżu, papież
  zganił przeciwników tzw. teorii globalnego ocieplenia i ostrzegł, że byłoby „katastrofalne”, gdyby przywódcy biorący udział w spotkaniu nie podpisali umowy dotyczącej znacznego zmniejszenie zużycia paliw kopalnych.

  Franciszek przebywający z kilkudniową wizytą w krajach afrykańskich przekonywał w stolicy Kenii, że „partykularne interesy nie powinny przeważać nad dobrem wspólnym w walce z globalnym ociepleniem i zmianami klimatu”. Skarcił także sceptyków tzw. globalnego ocieplenia. Zalecił, by nie „manipulowali informacjami”, aby służyć czyimś „planom i projektom”
  ( źródło: cruxnow.com, washingtontimes.com, http://www.pch24.pl/ )


  Teraz katoliccy górnicy będą mieli prezent na Barbórkę...Koniec ich niewolniczej pracy ... Może nie od razu, ale według projeku od 2050 roku.... Reszta polskich watykanczyków przestanie finansować nierentowną produkcję wegla ( pamiętajmy jednak , że pośrednictwo w handlu węglem jest już super rentowne)
  Co zrobi rezydent Duda ?
  Jako gorliwy watykańczyk powinien poprzeć Franciszka...
  PiS-owscy prezydenci mają pecha do traktatów...
  Kaczyński podpisał lizbońską utratę niepodległości...
  A Duda ma przełknąć klimatyczną żabę...
 • @Zbigniew Jacniacki 01:52:33
  " byłoby „katastrofalne”, gdyby przywódcy biorący udział w spotkaniu nie podpisali umowy dotyczącej znacznego zmniejszenie zużycia paliw kopalnych."

  to jest info z 2013r, dlaczego biały pojechał akurat teraz? do Kenii, może komuś wbrew i nie na rękę aby "jakiś kraj trzeciego świata miał swoje zasoby którymi to mógłby zarządzać"
  Nie znalazłem Nic na szybko co dalej się działo z koncesjami.

  "Kenijski rząd ogłosił w zeszłym tygodniu, że utworzy pierwszą państwową korporację wydobywczą - poinformowała gazeta Daily Nation.
  Należąca do państwa kompania będzie wchodziła w przedsiębiorstwa joint ventures z sektorem prywatnym."

  "Po tym, jak gabinet nowego prezydenta Kenii unieważnił wiele koncescji wydobywczych wydanych przez poprzedników zagranicznym firmom oraz podniósł o 100 proc. podatki górnicze, zastępca prezydenta kraju William Ruto wystąpił w telewizji i ogłosił, że rząd "nie prowadzi wojny z przemysłowcami" - donosi portal allafrica.com."
 • @wolidar 04:33:52
  Ale nie "katastrofalne" będzie zużycie milionów ton węgla przez Chiny, które będą produkowały rury do centralnego ogrzewania w afrykańskich chatkach. CO, zakupione przez ONZ. Nie wiem śmiać się czy płakać, bo żalić się nie ma komu.
 • @wolidar 04:33:52...to jest info z 2013r,...
  W takim razie powtórzył to 26 listopada 2015
  Franciszek wygłosił przemówienie w siedzibie ONZ w Nairobi.

  http://www.pch24.pl/papiez-wezwal-swiatowych-przywodcow-do-podpisania-paktu-klimatycznego,39685,i.html
 • @wolidar 22:06:13 "władze umieściły w areszcie domowym 24 działaczy"
  To taka propagandowa zmyłka. W rzeczywistości zamach terrorystyczny był pretekstem do wprowadzenia stanu wyjątkowego w celu złamania protestów społecznych skierowanych przeciwko tej diabelskiej bandzie.

  Dalsze zniewolenie społeczeństwa wymaga jak widać twardszych metod.
  Propaganda w masowych media już nie wystarcza.
 • @Zbigniew Jacniacki 08:38:40
  Chodziło mi o węgiel w Kenii, nie o aktualne przemówienie Franciszka w ONZ. Po prostu przypomniałem sobie ze była kiedyś sprawa z koncesjami na wydobycie węgla, "Franciszek,węgiel, Kenia,ograniczenie spalania kopalin". Niestety od tamtej pory nic się więcej nie przebija do opinii publicznej, chyba ze akurat ja nie mogę znaleźć. I głównie chodziło mi o to ze najprościej jest zakazać używania własnego węgla państwom słabym i rozwijającym się./nie tylko Afryka patrz Polska/
  Analogicznie do sytuacji na rynku żywności, wiele krajów afrykańskich wyżywiło by się praktycznie samo, ale nie... musza kupować przetwo żywność od światowych potęg za twarda walutę.
 • @All
  pojawił się u na Neonie bardzo interesujący post Maximusa "Żywa woda" (film). Rozszerzając, ale tylko nieco przekaz zawarty w tym obrazie, proponuję wyobrazić sobie, że cała ta planeta jest żywym organizmem - od około trzystu lat traktowanym przez przez jakieś pasożyty z niesłychaną wręcz pogardą i zachłannością.
  I że ten żywy organizm w końcu zrobi to, co każdy pies - bardzo starannie się otrzepie. Kwestia jest taka, czy zdąży się otrzepać zanim go do reszty zamordujemy. Jeśli tak, to zapewniam, że nie zdołamy tego przegapić - poznamy w ten sposób na własnej skórze prawdę czy problemy ekologiczne, w tym globalne ocieplenie, to fakty, czy tylko manipulacje. Dla większości może to być ostatnie doświadczenie...

  Poza dyskusją jest, że problemy ekologiczne bywają pretekstem, czy przykrywką dla działań politycznych, bardzo prawdopodobne też, że szczyt w Paryżu będzie się zajmował przegrupowaniem sił na Bliskim Wschodzie i pewnym bandyckim plemieniem tam chwilowo przebywającym, nie klimatem. Z tego jednak nie wynika że sprawy klimatyczne są bez znaczenia.

  Mieszkam na tzw prowincji - wiem jak tu ludzie, Polacy, Katolicy podchodzą do kwestii ekologicznych, jak szanują swoją ziemię, swoje zwierzęta, swoje lasy - to jest dno, żenada, barbarzyństwo. A spróbuj zwrócić uwagę Polakowi-Katolikowi... Patrząc na to z niejedną tezą Hartmana byłbym skłonny się zgodzić - i niech to starczy za posumowanie
 • @Andrzej Tokarski 16:13:00
  Tak,to bandyckie plemię zniszczy ludzkość, chyba ze ludzkość weźmie się w garść. To ma się stać w Paryżu, jeszcze będzie się dużo działo.

  pozdrawiam,
 • @Andrzej Tokarski 16:13:00
  Poza dyskusją jest konieczność minimalizacji negatywnych wpływów na przyrodę ale w tej klimatycznej hucpie nikogo ta przyroda nie interesuje. Chodzi tylko o handel certyfikatami i maksymalizacje zysków koncernów naftowych oraz postawienie takich barier ekonomicznych krajom słabiej rozwiniętych aby dalej były zależne od najbogatszych.
  A przede wszystkim aby 50000 sq...nów obżerało się kawiorem przez dwa tygodnie na koszt podatników.

  Klimatyczne ocieplenie jest metoda na zniewolenie biednych i niedorozwiniętych w tym rowniez tych umysłowo.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031