Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
124 posty 172 komentarze

Moje komentarze

 • @autor
  Taką metodę polecałem. I jak widać jest ona skuteczna. Podgrzewać temat tak długo aż opinia światowa będzie zmuszona do zajęcia się tym kto i w jakim stopniu był za to odpowiedzialny.
  Takiego prania brudnej bielizny Polacy nie muszą się obawiać. Inni mają o wiele więcej do stracenia.
  Morawiecki zdetonował kolejną bombę ?
 • @autor
  Autor niestety ma rację, że gra on tutaj podwójną rolę, ale czy stoi on po stronie prawdy, tego nie byłbym już taki pewny .

  To była katastrofalnie tchórzliwa decyzja i według mnie powinien podać się do dymisji, jeśli byłby człowiekiem z zasadami.

  Polacy powinni się poważnie zastanowić czyje interesy on tak naprawdę reprezentuje i pociągnąć go do odpowiedzialności za zdradę stanu.
  Prezydent Snape
 • @k4tx 20:02:18
  Przeczytałem oczywiście, ale Pański tekst dotyczy spraw które nic nie mają wspólnego z obecną sytuacją, to były tylko deklaracje.

  Na pewno idea bitcoina przetrwa, ale nie wiadomo czy przetrwa sam bitcoin. Tylko zanim to się wyjaśni, oczekuje nas prawdziwa jatka.

  Życzę dużo szczęścia zarówno Panu, jak i innym posiadaczom Krypto.
  Bitcoin disaster
 • @k4tx 16:57:24
  Człowieku? Bardzo mi przykro ze ludzie tracą pieniądze (prawdziwe pieniądze), ale niestety nic na to nie można już poradzić. Również twój pseudofachowy bełkot nie potrafi zaczarować rzeczywistości. Twoi naśladowcy których mamiłeś tymi obiecankami cacankami maja teraz pełne portki ze starach.
  Zastanów się lepiej jeśli potrafisz jeszcze myśleć jak człowiek nad swoja moralna odpowiedzialnością. Zastanów się nad tym ile egzystencji ludzkich drży teraz przed konsekwencjami twoich pustych zapewnień.
  Bitcoin disaster
 • @NWO 15:09:36
  Drogi Panie to Pan zdaje się nie orientować w zagrożeniach. Decyzje o tym które protokoły transakcji są prawdziwe, podejmowane są przez tych którzy maja większość mocy obliczeniowej. Nie chce Pan chyba ludziom wmówić, że tych paru górników z ich śmiesznymi komputerkami są w stanie zmierzyć się z mocą obliczeniową systemów stojących do dyspozycji służb specjalnych.
  Wystarczy przejąć większość decyzyjną i wprowadzić sfałszowany protokół transakcji i już po ptokach.
  To tylko jedna z możliwości. Takich słabych punktów jest znacznie więcej.
  Bitcoin disaster
 • @autor
  Wbrew tym którzy skomlą ze strachu bojąc się pogorszenia sytuacji Polski uważam, że nic lepszego nie mogło się nam przydarzyć.

  Każdy wyłożył karty na stół i cały świat możne zobaczyć że syjonistyczne karty są znaczone a do tego same blotki.

  Asy są po naszej stronie, bo po naszej stronie jest też prawda.

  W tej sytuacji najgorsze co może zrobić polski rzad to dążenie do kompromisu i wyciszenie sprawy.

  Odwrotnie, odpowiedzialne za kraj osoby powinny teraz systematycznie przykręcać syjonistom śrubę i zapędzić ich do narożnika.

  Czego oni się najbardziej boją, to nagłośnienia sprawy ponieważ wtedy opinia światowa będzie się musiała z konieczności tą sprawą się zajmować, a czym większe zainteresowanie, tym większa szansa na przeforsowanie naszych pozycji.

  Dlatego moja rada, dalej podgrzewać sprawę i prowokować syjonistów do kolejnych wybuchów amoku, możliwości jest bez liku tylko potrzeba trochę odwagi.

  Teraz kiedy trzymamy ich za gardło mamy szanse utrzymania tej sprawy tak długo w centrum uwagi, aż wszyscy będą mogli zapoznać się z naszym stanowiskiem. Jeśli teraz odpuścimy to przegramy.
  W sojuszniczej okrężnicy Izraela i USA
 • @k4tx 23:13:03
  System rozproszony nie trzeba likwidować, wystarczy go opróżnić z pieniędzy.

  Pan zdaje się dalej nie ma pojęcia dlaczego bitcoin miał takie wzrosty i dlaczego teraz leci na mordę.

  Większość bitcoinow była generowana przez CIA. Ta działalność była nielegalna. Kiedy przyszedł Trump i zaczął wprowadzać swoich ludzi, nagle trzeba było likwidować bitcoiny w obawie przed wpadką. Ich ilość drastycznie spadła, ale rozpętana kampania dalej trwała zwiększając popyt, a to musiało doprowadzić do wzrostów. Kiedy teraz, w następnym etapie, pod naciskiem administracji USA zaczęto wprowadzać ograniczenia, wszystko leci na łeb na szyję. Sytuacja jest nie do uratowania.
  Bitcoin disaster
 • @laurentp 22:33:42
  Panu się pomyliło "zaufanie" z brakiem "pojęcia". Ludzie po prostu nie zdają sobie sprawy jak łatwo ich w tym systemie ich wyrolować i to bez najmniejszych szans na dochodzenie swoich praw.
  System bitcoina jest łatwy do złamania, wbrew temu co się rozpowszechnia.
  Wprawdzie droga którą wskazał ma przyszłość ale dla inwestorów prywatnych to obecnie pułapka w którą lezą jak stado baranów.
  Bitcoin disaster
 • @endriu11111111 13:52:29
  Prawdziwa robota jeszcze przed nami. To co dotychczas odkryłem jest tylko czubkiem "góry lodowej".
  Prawdziwi założyciele Rzymu
 • @maharaja 23:29:39
  Muszę sprostować, ale żadnego "stestse" nie nadmieniałem i jestem tego pewien, że czegoś takiego w tym tekście też i nie ma.

  Co do podanego przez Pana przykładu napisu to oczywiście chętnie się ustosunkuję ale dopiero po zobaczeniu oryginału.
  Link do rysunku lub zdjęcia by nie zaszkodził.
  O tradycji pochówków ciałopalnych wśród Słowian
 • @puuug @Zawisza Niebieski
  @puuug @Zawisza Niebieski

  Proszę o zaprzestanie publikowania na moim blogu tych wierutnych kłamstw. Tu nie jest miejsce na wielkogermańską propagandę.

  z góry dziękuję I.C
  O tradycji pochówków ciałopalnych wśród Słowian
 • @Zawisza Niebieski 19:34:28
  Drogi Panie, Pańskie wywody są tylko próbą obrony obowiązujących koncepcji historycznych których fałszywość musi być dla wszystkich więcej niż oczywista.

  To że I1 i I2 są haplogrupami typowymi dla Niemców jest śmiechu warte.
  Oczywiście są to haplogrupy typowe dla Slowian południowych którzy w zamierzchłych czasach podbili również Skandynawię. Do dzisiaj zachowały się w południowej Skandynawii słowiańskie toponimy a osadnictwo Slowian an tym terenie było wielokrotnie potwierdzane w wykopaliskach. Reszta to tylko wielkogermańska propaganda.
  O tradycji pochówków ciałopalnych wśród Słowian
 • @Bogusław Jeznach 00:55:35
  Wydaje mi się że po odczytaniu dziesiątków słowiańskich napisów z czasów antycznych, czas wreszcie przyjąć do wiadomości, prawdziwość tego co widzi się własnymi oczyma. Negowanie oczywistości zaczyna być już trochę dziwne.

  Pozdrawiam I.C
  O tradycji pochówków ciałopalnych wśród Słowian
 • @puuuq 00:49:02
  Podałem ten link dla ogólnej orientacji. Oczywiście wszyscy wiedzą, albo powinni wiedzieć, że to co pisze „polska” Wikipedia jest, nazwijmy to tak, dalekie od prawdy, szczególnie jeśli dotyczy to tematów mających nawet daleki związek z historią Słowian.

  Również i w tym wypadku, z racji słowiańskiej tradycji pochowków
  ciałopalnych, próbuje się zataić związek pojęcia czyśćca z tą tradycją.
  Jeszcze by się Polakom ubzdurało, że to całe chrześcijaństwo i judaizm
  to zwykłe plagiaty ich pierwotnej religii.

  Oczywiście trochę inaczej ta sprawa prezentowana jest w Wikipedii
  angielskiej czy też niemieckiej. W nich można się doczytać, że pojęcie
  czyśćca ma równie stare korzenie jak i samo chrześcijaństwo.

  Jego zanik we wczesnym średniowieczu wynikał po prostu z tego, że po
  okresie Justyniana wśród europejskich chrześcijan zaczął dominować
  słowiański arianizm, a katolicyzm w praktyce zanikł, o czym wielokrotnie pisałem i na co przedstawiłem też wystarczająco spójne dowody.

  Arianizm zaś odrzucał to pojęcie całkowicie.

  Arianizm przetrwał najdłużej w Hiszpanii i w Bizancjum. W Hiszpanii wytępiła go ostatecznie inkwizycja (pogromy Katarów) a w Bizancjum wyewoluował do Prawosławia. Co zresztą widzimy to po samej nazwie tej religii „Prawo Słowian”

  Chrześcijaństwo w wydaniu etruskim (czyli tzw. wiara katolicka)
  przetrwało tylko w Irlandii i ewentualnie w Szkocji i dopiero Popiel II
  tworząc swoje imperium oparł się na katolikach doprowadzając do
  dominacji tej sekty w jego państwie. Wraz z tym nastąpił też powrót
  koncepcji czyśćca.

  Oczywiście wszelkiej maści manipulatorzy i oszuści wykorzystują to jako
  argument, by negować słowiańskość tej koncepcji.
  O tradycji pochówków ciałopalnych wśród Słowian
 • @morgan 19:32:46
  Dziękuję. W następnym odcinku będzie mała rewelacja - zapraszam.
  Następne tłumaczenia etruskich napisów
 • @puuuq 14:35:36 "dalej brniesz w te"
  A ty dalej brniesz w tą wielkogermańską propagandę. Opanuj się trochę bo te twoje brednie są już na pewno dla twoich pracodawców żenujące i kompromitują ich na całej linii. Na te twoje numery już się nikt nie złapie "Brunner".
  Następne tłumaczenia etruskich napisów
 • @Pan podporucznik 21:23:27 " i o pedałach w dni robocze pisać"
  Dlaczego? Przecież to też o jajach
  O homoseksualizmie wśród Etrusków
 • @lorenco 22:13:26
  Dobrze by było gdybyśmy więcej czerpali z dorobku naszych przodków. Dla nich wszystko w naturze było święte i tylko w ostateczności człowiek miał prawo do ingerencji.
  Ale żyjemy niestety w czasach w których "czynienie Ziemi poddaną" jest jedynym kryterium moralnym jakie znamy.
  Nowe aspekty wymierania pszczół
 • @Wrzodak Z. 09:48:58
  To co Pan pisze jest oczywiście bardzo ważne, ale mój artykuł nie mógł, z oczywistych względów, objąć cała problematykę tego tematu. Zająłem się tylko jego wycinkiem, który jednak w specyficznych warunkach możne zdecydować o przeżyciu rodzin pszczelich. Wprawdzie opisane zjawisko nie jest częste, ale jeśli już wystąpi, to mogą zginać tysiące rodzin pszczelich.
  Aż się prosi, w tym wypadku o to, aby nasi "naukowcy" zamiast pierdzieć w stołki i okradać społeczeństwo, prezentując coraz to nowe szamańskie kłamstwa, zrobili w tym przypadku coś pożytecznego.

  Przecież nic łatwiejszego jak wyposażyć pasieki instytutów pszczelarstwa w takie laserowe bramki i w razie stwierdzenia poważnych strat rodzi pszczelich, obejmujących znaczne obszary kraju, poinformować o tym pszczelarzy, aby mogli na krotki czas zamknąć wylotki w swoich ulach, chroniąc w ten sposób rodziny przed wymarciem.
  Ale czegoś takiego od tych złodziei nie można wymagać, za bardzo są zajęci maskowaniem swoich kłamstw.
  Nowe aspekty wymierania pszczół
 • @Docent zza morza 14:09:28
  Internet rozpowszechniono również w tym celu by nas manipulować. Całe szczęście każdy kij ma dwa końce.
  Pozdrawiam I.C
  O słowiańskim pochodzeniu Nabatejczyków. Część druga

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728